Chatová osada U koupalištěKontaktní osoba: Petr Hruška, Recepce-tel.: 604 593 544, web: chatky.nachodsko.com, e-mail: 1089hruskapetr@seznam.cz

 

 


 

 

Levné ubytování Nové Město nad Metují, chatky s vlastním WC - kemp, vhodné místo pro Vaše rekreace a klidná dovolená v přírodě.

Poslední aktualizace této stránky:  25.6.2024

 

 

           

                                             Sleva

V týdnu od soboty 6.7.2024 do 13.7.2024 nabízím poslední volné pětilůžkové chaty za sníženou cenu a to 650,- Kč za chatu a noc, nebo při obsazení méně jak třemi osobami za cenu 500.- Kč za noc. Původní cena za chatu je 900.- Kč/noc. Možno je i na kratší dobu, ale nejméně 3 noci. Uváděná cena je za chatu, nikoliv za osobu, tedy za všechny osoby. V ceně je zahrnuto vše, tedy se jedná o cenu pro Vás konečnou, jedninou vyjímkou je používání elektrického topení. Cena Vám bude potvrzena v zaslané rezervaci.

Nabídka platí do vyčerpání volné kapacity, přidáno na web 25.6.2024

 

Chatová osada U koupaliště v Novém Městě nad Metují poskytuje pro každého cenově dostupné, čisté a slušné ubytování v pěti lůžkových chatách s dvěma oddělenými pokoji, chodbičkou a vlastním WC uvnitř chaty. Chaty jsou jednoduše, ale zcela účelně vybavené. V každé chatě je navíc k dispozici lednička, trezorek a umývadlo. Možnost přitápění elektřinou (za příplatek, viz ceník). Možnost bezplatného připojení k internetu přes síť Wifi - pokrytí je  ve všech chatách. Parkování pod oknem chaty na trávníku zdarma, sprchy s teplou vodou zdarma, možnost vlastního vaření. Celková  kapacita 12 chat nebo-li 60 lůžek. Možnost přidání jedné přistýlky pro 6-tou osobu je možné. Areál je oplocen a nachází se cca 300 metrů od posledních domů ve městě na lukách u lesa, rybníka a bývalého koupaliště na zcela klidném místě. V centu Nového Města jste pěšky za 10 až 12 minut. Turisticky velmi bohaté okolí a desítky kilometrů značených turistických cest i cyklostezek. Podívejte se na mé typy na výlety, naleznete jich tam víc jak 70 i s fotografiemi a odkazy na stránky té které atrakce. Ubytovací zařízení není vysloveně bezbariérové pro tělesně postižené osoby, záleží však na rozsahu postižení, protože pro mnohé zcela  vyhovovalo a odjížděli spokojení.  WIFI síť je k dispozici ve všech chatách (zdarma).

Čistota a pořádek jsou vždy samozřejmostí !

Protože fotografie řekne mnohem víc podívejte se:

 (kliknutím šipkou myši na snímek se Vám tento zvětší) 

 

Celkový pohled od příjezduVjezd do osadyVpravo chaty 11 a 12Chata č. 3 + 4Chata č. 5+6Chata č. 9 + 10"Domovní znamení" na chatáchChata č. 9+10 od plotuOhniště v rohu osadySprchy a kuchyňka uprostřed osadyChata č. 11+12Pohled od rybníka, který je za plotemZadní chaty od rybníka za plotemChata č.7+8 od rybníkaSprchy a kuchyňkaCelkový pohled při příjezduOsada z letadlaVečer v osaděVečer v osaděChata 3+4 po setmění

Veškeré informace ohledně cen hledejte pod tlačítkem "Ceník" 

Další podrobnosti k chatové osadě, okolí a městu naleznete pod tlačítkem "Popis a informace" na levé horní  straně této stránky.

Kam na výlety hledejte pod tlačítky "Tipy na výlety" na levé horní straně této stránky - naleznete tam víc jak osmdesát zajímavých míst, rozdělených na atrakce u nás a 14 km vzdáleném Polsku včetně vzdálenosti té které zajímavosti i jejich www stránek.

Telefonní kontakt, poštovní a emailovou adresu pak pod tlačítkem "Kontaktní informace"

Krytá veranda chatyTřílůžkový pokojTříloůžkový pokojPohled z chodbičky do obou pokojůTřílůžkový pokojPracovní deska a trezorek na chodběLednička na chodběWC v chatě

Vybavení: V každé chatě (pro pět osob) je vlastní WC a umývadlo, chladnička o objemu cca 110 litrů, trezorek, možnost elektrického přitápění na pokojích. V každém pokoji stůl, skříň, židle a etážové postele, na třílůžkovém pokoji ještě čalouněná rozkládací lavice. Tedy z pěti lůžek jsou tři dole a dvě nahoře. Vždy dvě chaty jsou postaveny vedle sebe a spojeny zastřešenou verandou kde jsou k dispozici dvě lavičky, plastový stůl a několik kovových židlí. Každá chata má svůj vlastní vchod na opačnou stranu a prakticky spolu sousedí pouze stěnami na WC. Na chodbě chaty je pak malá kuchyňská pracovní deska na eventuelní postavení Vašeho plynového vařiče, regál na kterém stojí lednička, trezorek na Vaše cennosti, botník a věšák na oděvy. Sprchy jsou vždy čisté a desinfikované, jsou uprostřed osady přístupné od rána do 22. hodiny, teplá voda je připravována průtokovým plynovým ohřívačem, tedy teplá voda je i večer. Společná kuchyňka s dvěma plynovými varbými deskami, mikrovlnou troubou , varnou konvicí a dřezy na mytí nádobí je vedle sprch. Celý objekt je oplocen, v nočních hodinách osvětlen a v recepci bývá přítomna služba po celou noc. K dispozici je ohniště, dřevo nutno přinést z okolního lesa či zakoupit ve městě za rozumnou cenu a pískoviště pro děti. V recepci již nebude možné koupit nápoje a trvanlivé potraviny v omezeném sortimentu, bohužel z důvodu zavedení EET jsem nucen od roku 2017 zrušit tento prodej neboť vhodná nejlevnější registrační pokladna + tiskárna stojí kolem 9 000.- Kč a při zisku z prodeje, který činil za letní sezónu několik stokorun je její pořízení nerentabilní a přirážet si na každé lahvi piva či limonády několik korun nechci a nebudu.  Parkování osobních aut je pod oknem Vaší chaty na trávníku. Informace pro tělesně postižené: do chaty jsou 2 až 3 široké schody, ve všech dveřích je práh, do sprch jsou také 2 schody stejně jako do kuchyňky. Vstupní dvěře šířka 90 cm, dveře do pokojů 70 cm, dveře na WC a do sprch 60 cm. U těchto osob, které samozřejmě rád uvítám záleží na rozsahu jejich postižení, zavolejte nebo napište a rád sdělím vše potřebné pro Vaše rozhodování.

 Společná kuchyňkaSpolečná kuchyňkaSpolečná kuchyňkaSpolečná kuchyňka

 

Zde klikněte pro zobrazení mapy: 

(v novém okně se Vám otevřou mapy.cz)
 

 

 

 Objednávky a informace na telefonu (+420) 604 593 544 nebo email: 1089hruskapetr@seznam.cz

název firmy: HRUŠKA Petr   místo podnikání:  Hradčany 1089, Nové Město nad Metují

IČO: 45920061  DIČ: nejsem plátcem DPH   kontaktní osoba: Petr Hruška - provozuje  chatovou osadu od roku 1996

Zapsán v živnostenském rejstříku MěU Nové Město nad Metují pod čj. 115747 ze dne 5.2.1996 

Mob.: (+420) 604 593 544
Recepce: Tel.: (+420) 604 593 544

E-mail: 1089hruskapetr@seznam.cz

QR kód
Chatová osada U koupaliště - netfirmy.czKempy a tábory - netfirmy.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Zajímavé odkazy a články.